Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_lcapKako smo se upoznali.. - Page 2 Pink-s10Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_rcap 
Sanjiva
Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_lcapKako smo se upoznali.. - Page 2 Pink-s10Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_rcap 
blanka
Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_lcapKako smo se upoznali.. - Page 2 Pink-s10Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_rcap 
Zak
Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_lcapKako smo se upoznali.. - Page 2 Pink-s10Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_rcap 
MamaLeki
Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_lcapKako smo se upoznali.. - Page 2 Pink-s10Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_rcap 
Milena
Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_lcapKako smo se upoznali.. - Page 2 Pink-s10Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_rcap 
Mama 3
Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_lcapKako smo se upoznali.. - Page 2 Pink-s10Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_rcap 
Mirka
Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_lcapKako smo se upoznali.. - Page 2 Pink-s10Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_rcap 
BoMbica
Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_lcapKako smo se upoznali.. - Page 2 Pink-s10Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_rcap 
NINA
Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_lcapKako smo se upoznali.. - Page 2 Pink-s10Kako smo se upoznali.. - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Kako smo se upoznali..

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako smo se upoznali.. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Kako smo se upoznali..   Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 12:44 am

First topic message reminder :

Kako ste upoznali svoju dragu/dragog..napišite svoju priču.. Kako smo se upoznali.. - Page 2 265971
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

Kako smo se upoznali.. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako smo se upoznali..   Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 4:13 pm

NINA ::
evo i nase price....

Moja sestra koja inace ne voli da izlazi me jedan vikend nagovori da izadjemo ( mene koja sam uvek za izlazak i provod ), odemo u "akvarijus'...tamo vidim jednog tipa , sladak kao med....ali pomislim "klinac, sad cu da ga malo zajebavam " i pocnemo da se gledamo....
Krenem do toaleta i prodjem pored njega, odmerimo jedno drugo i samo prodjem...kada sam se vracala on meni kaze " ej, cao" kao da se znamo 100 godina i ja njemu " ej, pa cao' i tako pricamo celo vece...i dodje vreme da idem kuci...on mi trazi br.telefona i ja mu dam ( prvi put u zivotu da sam dala nepoznatoj osobi broj telefona fix- tada je retko ko imao mobilni)
[b]Pokusao je da me poljubi, ali ja bila fina i okrenem glavu...[b]
Nazove on mene ujutru i dogovorimo se da se nadjemo sutrea u radu...odemo u kafic i ja narucim Pio , kao i on...hehehe to mu se jako svidelo jer nisam bila isfolirana....i tako smo malo setali, pricali i otprati on mene na stanicu...i nije pokusao da me poljubi...ja se zabrinula !!!!!!!!!???????
Ali prvog poljubca se i sad secam...mmmmmmmmm
I onda smo se vidjali svaki dan, posle dve nedelje odem ja sa njim na ispracaj kod njegove brace i tad ostanem kod njega da spavam i vise se nismo razdvajali od 2000 god... a kljuc od njegove kuce mi je dao posle mesec dana zabavljanja....
E sad fazon je u tome sto smo se sasvim slucajno sreli a nase porodice su jako povezane...moji stric i strina su jako dobri prijatelji sa njegovim roditeljima, moja ujna je dobra drugarica sa njegovom strinom, njegov kum i moj kum bili zajedno u vojsci.... Ja sam jedne godine isla na praksu u njegovom komsiluku, svaki dan od kuce do skole prolazila pored kuce gde se udala njegova sestra...
Inace nije bio klinac...hehehe stariji je od mene 3 godine.

i Tako zeli smo se posle 1.5 godine

Super pricica bas mi se svidja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mirka

Mirka


Strelac Broj poruka : 84
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 31
Lokacija : Suisse,Le Locle

Kako smo se upoznali.. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako smo se upoznali..   Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am

Mirka ::
Eh ,ako ti tako kazes...

Upoznali smo se na igrici ... Pucacina-uopste nije moj stil... Ali posto je on line sam pocela da igram jer volim da komuniciram sa ljudima Smile da se zezam.. I jednog dana,ja uzela da igram malo i bilo mi dosadno ..nemam sa kime da igram .. posto sam pocela da biram drustvo i necu sa bilo kim nego samo sa Srbima... I tako ja na javni chat ,pocnem da pisem nesto i javi se ON .... LOPOV.... I mi pocnemo da igramo ,pucamo se malo ... I on morao da ode na kratko ...tad mi je prvi put napisao LEPA... Smile i posle kad se vratio presao je u drugi tim i svaku bombu koju baci ja stanem na nju .. i tu pocnemo da se malo zezamo .. I tako .. svaki put kad igramo jedno protiv drugo nekako se uvek ja nadjem na njegovu bombu ... E posle njega nije bilo nekoliko dana.... I kad se vrartio .. pocnemo malo vise da se dop... svaki dan sve vise i vise... Ja sam pocela da dolzim na iigricu samo da bi se dop sa njim .. Videli smo jedno drugo na fb... Pricali smo o svemu i svacemu... On se meni bas svideo.. i ja njemu ... I celo vreme jedno drugo zovemo "Lepi" "Lepa" itd.. I doslo je vreme kad ja nisam mogla da idem na igricu ... I poslala sam mu poruku na fb da zna zasto me nema... I tad je Ivana napravila grupu na fb.... I ja je zamolila da doda i njega... eh... tada je pocelo da bude nesto bas..... Svaki dan.sve vise i visee.... I onda Clarka napravila ovaj sajt i chat.. i plus opcija za web cam i mi se vidimo ... I ... i ... meni je lepo ... hehehe I njemu .. Sad jos samo fali da se vidimo uzivo ....




........... Bilo je lepoo dok je trajalo .... al ,sve sto je lepo -kratko traje.. bar je kod mene tako ..... nedostajes mi ..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako smo se upoznali.. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako smo se upoznali..   Kako smo se upoznali.. - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako smo se upoznali..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Celulit - kako ga se osloboditi?
» Kako preživeti dan na poslu :)
» Kako prepoznajete ko vam vaspitava dete?
» Kako ste saznale da ste u drugom stanju?
» Kako deca vide razvod?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženske priče... :: Brak i roditeljstvo-
Skoči na: