Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Moje misljenje o forumasicama I_vote_lcapMoje misljenje o forumasicama Pink-s10Moje misljenje o forumasicama I_vote_rcap 
Sanjiva
Moje misljenje o forumasicama I_vote_lcapMoje misljenje o forumasicama Pink-s10Moje misljenje o forumasicama I_vote_rcap 
blanka
Moje misljenje o forumasicama I_vote_lcapMoje misljenje o forumasicama Pink-s10Moje misljenje o forumasicama I_vote_rcap 
Zak
Moje misljenje o forumasicama I_vote_lcapMoje misljenje o forumasicama Pink-s10Moje misljenje o forumasicama I_vote_rcap 
MamaLeki
Moje misljenje o forumasicama I_vote_lcapMoje misljenje o forumasicama Pink-s10Moje misljenje o forumasicama I_vote_rcap 
Milena
Moje misljenje o forumasicama I_vote_lcapMoje misljenje o forumasicama Pink-s10Moje misljenje o forumasicama I_vote_rcap 
Mama 3
Moje misljenje o forumasicama I_vote_lcapMoje misljenje o forumasicama Pink-s10Moje misljenje o forumasicama I_vote_rcap 
Mirka
Moje misljenje o forumasicama I_vote_lcapMoje misljenje o forumasicama Pink-s10Moje misljenje o forumasicama I_vote_rcap 
BoMbica
Moje misljenje o forumasicama I_vote_lcapMoje misljenje o forumasicama Pink-s10Moje misljenje o forumasicama I_vote_rcap 
NINA
Moje misljenje o forumasicama I_vote_lcapMoje misljenje o forumasicama Pink-s10Moje misljenje o forumasicama I_vote_rcap 

 

 Moje misljenje o forumasicama

Ići dole 
+4
Sanjiva
Clara82
blanka
NINA
8 posters
AutorPoruka
NINA

NINA


Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimePet Feb 18, 2011 9:20 pm

Moje misljenje o forumasicama 258334 Ajde sad malo da budemo iskrene i da kazemosta mislimo o clanovima ovog foruma....BUDITE ISKRENE, NIKO VAM NECE NISTA ZAMERITI
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimePet Feb 18, 2011 10:09 pm

Ovako Mirku i Clarku obozavam, mislim malo je reci obozavam, ne mogu da zivim bez njih,Sanjiva i Zak mi svidjaju ali tek sam ih upoznala polako.

A ovu NINU nju ne podnosim nikako, prava mala bezobraznica What a Face Jedva cekam da je upoznam da joj sve lepo kazem u lice sta imam.
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimePet Feb 18, 2011 10:20 pm

Mirka i Blanka, moje devojke..nema stvari koje ne radimo zajedno, čak i u kupatilu često na njih pomislim..Nina je polako počela da mi ulazi..pod kožu, videćemo dokle će stići..mmmmm
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimePet Feb 18, 2011 10:27 pm

Sanjivu, Žak i mama3..slatkaste, luckaste osobe, imaju uvek savet kada mi zatreba, jako fine i ok i super cure, ja im se unapred izvinjavam kada krenem da se zezam sa ovim blesavicama, bila sam fina, samo da znate, iskvariše me skroz..takodje tu je i srce, jedna cura koja je sva mmmmm..svidža mi se, svidža...Zvončicu mora da sobalim u seno, jer me čačka puno hihihi Moje misljenje o forumasicama 258334
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 12:05 am

NINA ::
Moje misljenje o forumasicama 258334 Ajde sad malo da budemo iskrene i da kazemosta mislimo o clanovima ovog foruma....BUDITE ISKRENE, NIKO VAM NECE NISTA ZAMERITI

A zasto?
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 12:38 am

MamaLeki, čupo, vas dve ste mi posebno drage, moje jagodinke, ljubim vas Moje misljenje o forumasicama 232258
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 12:48 am

Clara82 ::
MamaLeki, čupo, vas dve ste mi posebno drage, moje jagodinke, ljubim vas Moje misljenje o forumasicama 232258

Takodje Smile
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 12:55 am

Clarka ti si nas pokvarila sram da ti udje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mirka

Mirka


Strelac Broj poruka : 84
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 31
Lokacija : Suisse,Le Locle

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 4:08 pm

Uf....sTA mislim o vama ??? Pa mislim da je dovoljno reci da vas mnogo VOLIM !!! Ostalo sve znate...da ste mngoo dossadne Razz hahahhahhaa
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimePon Feb 21, 2011 1:18 pm

Mislim..da..dobre su Moje misljenje o forumasicama 419423
Nazad na vrh Ići dole
magiNS

magiNS


Lav Broj poruka : 31
Datum upisa : 23.02.2011
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 2:17 pm

Mnogo je poznatih imena ,ali ne bih da gledam unazad nego samo ispred. Pokusacu da budem pozitivna,laka za druzenje i od pomoci.
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 6:10 pm

magiNS ::
Mnogo je poznatih imena ,ali ne bih da gledam unazad nego samo ispred. Pokusacu da budem pozitivna,laka za druzenje i od pomoci.
Magi, ko je i težak, oslabi sa nama hehehe
Nazad na vrh Ići dole
BoMbica




Broj poruka : 74
Datum upisa : 21.02.2011

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 12:39 am

mislim da je ovde ,,odabrano drustvo``......u pozitivnom smislu Moje misljenje o forumasicama 327752
Nazad na vrh Ići dole
Mama 3

Mama 3


Škorpija Broj poruka : 94
Datum upisa : 02.02.2011
Godina : 47
Lokacija : Beograd

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 7:33 am

Ja necu nista da napisem, dok ne vidim jos neko misljenje o sebi Moje misljenje o forumasicama 327752
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:10 pm

Hahahahaha, a Nina je ovo mudro odigrala. Postavila je pitanje, a prva nije dala nikakav odgovor. Mudro , nema sta.
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm

Sanjiva ::
Hahahahaha, a Nina je ovo mudro odigrala. Postavila je pitanje, a prva nije dala nikakav odgovor. Mudro , nema sta.
Hahahaha tacno tako cccccc sram je bilo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moje misljenje o forumasicama Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje misljenje o forumasicama   Moje misljenje o forumasicama Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moje misljenje o forumasicama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vaše mišljenje za rešenje problema

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženske priče... :: Ženska ćaskanja-
Skoči na: