Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_lcapKako ste saznale da ste u drugom stanju? Pink-s10Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_rcap 
Sanjiva
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_lcapKako ste saznale da ste u drugom stanju? Pink-s10Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_rcap 
blanka
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_lcapKako ste saznale da ste u drugom stanju? Pink-s10Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_rcap 
Zak
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_lcapKako ste saznale da ste u drugom stanju? Pink-s10Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_rcap 
MamaLeki
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_lcapKako ste saznale da ste u drugom stanju? Pink-s10Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_rcap 
Milena
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_lcapKako ste saznale da ste u drugom stanju? Pink-s10Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_rcap 
Mama 3
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_lcapKako ste saznale da ste u drugom stanju? Pink-s10Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_rcap 
Mirka
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_lcapKako ste saznale da ste u drugom stanju? Pink-s10Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_rcap 
BoMbica
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_lcapKako ste saznale da ste u drugom stanju? Pink-s10Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_rcap 
NINA
Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_lcapKako ste saznale da ste u drugom stanju? Pink-s10Kako ste saznale da ste u drugom stanju? I_vote_rcap 

 

 Kako ste saznale da ste u drugom stanju?

Ići dole 
+4
Zak
Sanjiva
Clara82
Milena
8 posters
AutorPoruka
Milena

Milena


Rak Broj poruka : 141
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimePon Jan 31, 2011 2:33 am

Koji su bili prvi simptomi koji su vas naveli da pomislite da ste trudni?


Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Trudni11
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimePon Jan 31, 2011 9:30 pm

Moj prvi simptom su ile bolne grudi..doduše i jedini hehe
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimePon Jan 31, 2011 10:30 pm

Vrucina, nepodnosljiva, znojila sam se ko prase Smile a posle testa snasli su me i svi ostali simptomi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zak

Zak


Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 34
Lokacija : Francuska

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 5:28 pm

Ja sam pala u nesvest i sa mukom sam se vratila na noge! hehe
Nazad na vrh Ići dole
MamaLeki

MamaLeki


Broj poruka : 179
Datum upisa : 02.02.2011

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimePet Feb 04, 2011 1:04 pm

Mučnina, osetljive grudi, izostanak menstruacije. Takodje mi se gadila i kafa, tada sam znala da nije nešto u redu Kako ste saznale da ste u drugom stanju? 530777
Nazad na vrh Ići dole
Maki-D




Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.02.2011

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimePet Feb 04, 2011 1:46 pm

Jedini simptom mije bio izostanak menstruacije koja mi je bila tačna u sekundu... a ostali su došli kasnije... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 8:50 pm

Primećujem da su osetljive grudi čest simptom trudnoće hihi.. Kako ste saznale da ste u drugom stanju? 258334
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 3:43 pm

Ja nisam imala simptome dok mi nije izostala menstruacija a ni tada nisam verovala, u stvari tek kad sam videla na uz moj mali grasak ja sam verovala da sam trudna do tada je to bio hormonski poremecaj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NINA

NINA


Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 2:34 pm

Prvi put ... kasnilo mi je 8 dana i jako me je boleo stomak danima.... i uradila test i to je to..nikakvi simtomi , kasnij ebolne grudi
Drugi put... bolne grudi , kasnilo mi 5 dana..uradila test i to je to...a posle dva dana...mukaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 2:56 pm

Tako je to na početku trudnoće..biće sve ok Kako ste saznale da ste u drugom stanju? 327752
Nazad na vrh Ići dole
NINA

NINA


Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 10:15 pm

heheh znam, bilo mi je jutros malko muka ..sada sve ok
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 10:45 pm

Jao kako je to slatko Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznale da ste u drugom stanju?   Kako ste saznale da ste u drugom stanju? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako ste saznale da ste u drugom stanju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Podrska zenama koje pokusavaju da ostanu u drugom stanju
» Kako smo se upoznali..
» Celulit - kako ga se osloboditi?
» Kako preživeti dan na poslu :)
» Kako deca vide razvod?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Trudnoća... :: Znaci trudnoće-
Skoči na: