Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_lcapKako zaštititi dete od virusa i bakterija? Pink-s10Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_rcap 
Sanjiva
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_lcapKako zaštititi dete od virusa i bakterija? Pink-s10Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_rcap 
blanka
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_lcapKako zaštititi dete od virusa i bakterija? Pink-s10Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_rcap 
Zak
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_lcapKako zaštititi dete od virusa i bakterija? Pink-s10Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_rcap 
MamaLeki
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_lcapKako zaštititi dete od virusa i bakterija? Pink-s10Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_rcap 
Milena
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_lcapKako zaštititi dete od virusa i bakterija? Pink-s10Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_rcap 
Mama 3
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_lcapKako zaštititi dete od virusa i bakterija? Pink-s10Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_rcap 
Mirka
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_lcapKako zaštititi dete od virusa i bakterija? Pink-s10Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_rcap 
BoMbica
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_lcapKako zaštititi dete od virusa i bakterija? Pink-s10Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_rcap 
NINA
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_lcapKako zaštititi dete od virusa i bakterija? Pink-s10Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? I_vote_rcap 

 

 Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Empty
PočaljiNaslov: Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?   Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeUto Feb 01, 2011 10:39 pm

Kao što znate Steva je mnogo osetljiv na bakterije i viruse..postoji li neki način da ga zaštitim, pošto sutra kreće ponovo u vrtić?
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?   Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 1:24 am

Probaj Probiokid Imuno, kutija sa 10 kesica, dajes mu 10 dana za redom, onda 20 dana pauze, pa ponovo. Ne mogu da kazem da to sto posto pomaze, ali od kada smo mi poceli da koristimo, manje su bolesni. A opet, virus je virus, dok organizam ne stekne imunitet, mislim da i nema prave odbrane.
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?   Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 2:24 am

Mi pijemo neki italijanski sirup, zove se Imunno, pa ćemo videti..plaše me baš ove bakterije, mnogo se teško uklanjaju iz organizma Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? 811687
Nazad na vrh Ići dole
MamaLeki

MamaLeki


Broj poruka : 179
Datum upisa : 02.02.2011

Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?   Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeUto Feb 08, 2011 12:27 pm

Samo izbegavanje obolelih ima neku preventivu, zato ja izbegavam da u ovom periodu vodim Teodoru tamo gdee ima puno ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?   Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 11:54 pm

Moja opet smrca tacno da poludim vise, cim je iznesem napolje pocne nos da joj curi Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?   Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:31 am

blanka ::
Moja opet smrca tacno da poludim vise, cim je iznesem napolje pocne nos da joj curi Evil or Very Mad

Cekaj dok ne podje u vrtic, tek ces da poludis Smile
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?   Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 11:49 am

Tacno me ovo sad vec izludjuje jedva cekam kad ce otopliti mozda ce biti malo lakse Surprised
Nazad na vrh Ići dole
MamaLeki

MamaLeki


Broj poruka : 179
Datum upisa : 02.02.2011

Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?   Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 3:57 pm

I ja jedva čekam proleće, ovo sa virusima je izludjujuće Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? 552270
Nazad na vrh Ići dole
magiNS

magiNS


Lav Broj poruka : 31
Datum upisa : 23.02.2011
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad

Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?   Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 2:45 pm

Izolacija nije sjajno resenje,ali je praktikujemo pre i posle vakcine i kad mi prijateljice lekari najave talas gripa. Znam da ne vredi bebu cuvati "ispod staklenog zvona", ali mnogo mi je lakse kad znam da sam ucinila sve u mojoj moci da sprecim kontakt s tim odvratnim virusima,pa makar to znacilo da ne primamo posete niti idemo bilo gde sem u setnju po nekoliko nedelja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?   Kako zaštititi dete od virusa i bakterija? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako zaštititi dete od virusa i bakterija?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako prepoznajete ko vam vaspitava dete?
» Znakovi da vas vaše dete voli
» Kako smo se upoznali..
» Kako preživeti dan na poslu :)
» Celulit - kako ga se osloboditi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Dete od glave do pete... :: Bolesti, povrede, vakcinacija-
Skoči na: