Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_lcapKako preživeti dan na poslu :) Pink-s10Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_rcap 
Sanjiva
Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_lcapKako preživeti dan na poslu :) Pink-s10Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_rcap 
blanka
Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_lcapKako preživeti dan na poslu :) Pink-s10Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_rcap 
Zak
Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_lcapKako preživeti dan na poslu :) Pink-s10Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_rcap 
MamaLeki
Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_lcapKako preživeti dan na poslu :) Pink-s10Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_rcap 
Milena
Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_lcapKako preživeti dan na poslu :) Pink-s10Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_rcap 
Mama 3
Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_lcapKako preživeti dan na poslu :) Pink-s10Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_rcap 
Mirka
Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_lcapKako preživeti dan na poslu :) Pink-s10Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_rcap 
BoMbica
Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_lcapKako preživeti dan na poslu :) Pink-s10Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_rcap 
NINA
Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_lcapKako preživeti dan na poslu :) Pink-s10Kako preživeti dan na poslu :) I_vote_rcap 

 

 Kako preživeti dan na poslu :)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako preživeti dan na poslu :) Empty
PočaljiNaslov: Kako preživeti dan na poslu :)   Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 12:39 am

Čak iako radite posao iz snova, imate divne kolege i zadovoljni ste platom, sigurno imate loše i teške dane koje treba da preživite u kancelariji


Kako preživeti dan na poslu :) Tortoise-news-squareČak iako radite posao iz snova, imate divne kolege i zadovoljni ste platom,sigurno imate loše i teške dane koje treba da preživite u kancelariji. Za vas smo izdvojili spisak 12 stvari koje preporučuje Karen Burns, autor knjige "Neverovatne avanture zaposlene devojke: Pravi saveti koji deluju", a koje možete da uradite za sebe da pregrmite teške trenutke.

OBEĆANJE
Ne obećavajte kolegama i pretpostavljenima ono što niste u stanju da ispunite.

OSEĆANJA
Naučite da kontrolišete osećanja umesto da im dozvolite da vas "vode".

HUMOR
Kultivišite i prilagodite svoj smisao za humor radnom okruženju.

VREME
Naspavajte se i budite odmorni pred odlazak u kancelariju. Takođe, budite desetak minuta pre svih na svom radnom mestu.

ISHRANA
Za vreme pauze za ručak malo se proteglite, prošetajte. I tokom radnog vremena ne preterujte sa kofeinom.

PRIJATELJI
Dobro je da imate jednog kolegu koji će vam biti iskren prijatelj. Izbegavajte sve osobe pored kojih se osećate loše i koje su negativne.

PRIORITETI
Na stolu držite slike najmilijih. S vremena na vreme podsetite sebe šta je najvažnije u žiuvotu.

SAGLEDAVANJE
Uvek posmatajte stvari iz više perspektiva.Takođe, kada vam nešto ne odgovara naučite da odlučno kažete "ne".

ORGANIZACIJA
Uvek imajte u rezervi plan "B". Trudite se da uvek budete organizovani, a neka vaš sto bude uvek čist i sređen.

HOBI
Pronađite hobi koji vas ispunjava.

OSMEH
Uvek imajte poluosmeh na licu. Volite sebi baš onakvim kao što ste.

POREĐENJE
Ne poredite sebe sa drugima. Tražite pomoć kada vam je potrebna.
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Kako preživeti dan na poslu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako preživeti dan na poslu :)   Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 9:40 am

Uf, moja tema Smile ja prezivljavam, za sada Smile iako sam tamo po ceo dan Sad
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako preživeti dan na poslu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako preživeti dan na poslu :)   Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 1:14 pm

Samo hrabro Sanja, navijamo za tebe sa tribina Kako preživeti dan na poslu :) 258334
Nazad na vrh Ići dole
Legenda

Legenda


Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.02.2011

Kako preživeti dan na poslu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako preživeti dan na poslu :)   Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 7:50 pm

Jao gde ova tema. Ja prezivljavam pakao Kako preživeti dan na poslu :) 192377 . Podmetanje, zavist, a ja cutim i trpim. Bas imam problema sa kolegama. Radim u drzavnoj firmi ,stalno resenje.... i sve super, kad ono upadnem u racunovodstvo gde sam najobrazovanija i ostatak pretpostavljate...
Nazad na vrh Ići dole
Legenda

Legenda


Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.02.2011

Kako preživeti dan na poslu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako preživeti dan na poslu :)   Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 7:54 pm

Clara82 ::
Čak iako radite posao iz snova, imate divne kolege i zadovoljni ste platom, sigurno imate loše i teške dane koje treba da preživite u kancelariji

OSEĆANJA
Naučite da kontrolišete osećanja umesto da im dozvolite da vas "vode".


PRIJATELJI
Dobro je da imate jednog kolegu koji će vam biti iskren prijatelj. Izbegavajte sve osobe pored kojih se osećate loše i koje su negativne.

PRIORITETI
Na stolu držite slike najmilijih. S vremena na vreme podsetite sebe šta je najvažnije u žiuvotu.

SAGLEDAVANJE
Uvek posmatajte stvari iz više perspektiva.Takođe, kada vam nešto ne odgovara naučite da odlučno kažete "ne".


OSMEH
Uvek imajte poluosmeh na licu. Volite sebi baš onakvim kao što ste.

Osecanja - sta da radim kada je nezadovoljstvo jace Wink
Prijateljicu imam ali je u susedno kancelariji.
Sliku porodice imam, to me i zivlaci.
Nazalost, ne mogu da kazem NE, tj nikako da skupim petlju i da doticnu koleginicu posaljem tamo gde treba (da ne psujem sad) Prosto nisam vaspitana da se svadjam, a ona me bukvalno ne ostavlja na miru, prava je Kako preživeti dan na poslu :) 871509
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako preživeti dan na poslu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako preživeti dan na poslu :)   Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 8:09 pm

Legenda ::
Jao gde ova tema. Ja prezivljavam pakao Kako preživeti dan na poslu :) 192377 . Podmetanje, zavist, a ja cutim i trpim. Bas imam problema sa kolegama. Radim u drzavnoj firmi ,stalno resenje.... i sve super, kad ono upadnem u racunovodstvo gde sam najobrazovanija i ostatak pretpostavljate...
Sličan sam problem imala ''dok'' sam radila..još zamisli i sa pretpostavljenima, žena umislila da trebaju stope da joj se ljube, a ja nisam stopoljubac hehe..ušle u svadju..tada sam dobila raspored na pakovanje humanitarnih stvari, sve da bi mi se osvetila..strašne neke stvari.. Kako preživeti dan na poslu :) 552270
Nazad na vrh Ići dole
BoMbica




Broj poruka : 74
Datum upisa : 21.02.2011

Kako preživeti dan na poslu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako preživeti dan na poslu :)   Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 12:36 am

moj posao je specifican,radim u prosvetipa ne mogu da se tek tako povucem u neki cosak kad mi zasmeta.kolektiv je pun svakojakih zena..........
nije bas lako...a i delom se slazem sa legendom u nekim stvarima
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako preživeti dan na poslu :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako preživeti dan na poslu :)   Kako preživeti dan na poslu :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako preživeti dan na poslu :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako smo se upoznali..
» Celulit - kako ga se osloboditi?
» Kako prepoznajete ko vam vaspitava dete?
» Kako ste saznale da ste u drugom stanju?
» Kako deca vide razvod?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženske priče... :: Zanimljivosti sa raznih strana-
Skoči na: