Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Šaljivi test inteligencije I_vote_lcapŠaljivi test inteligencije Pink-s10Šaljivi test inteligencije I_vote_rcap 
Sanjiva
Šaljivi test inteligencije I_vote_lcapŠaljivi test inteligencije Pink-s10Šaljivi test inteligencije I_vote_rcap 
blanka
Šaljivi test inteligencije I_vote_lcapŠaljivi test inteligencije Pink-s10Šaljivi test inteligencije I_vote_rcap 
Zak
Šaljivi test inteligencije I_vote_lcapŠaljivi test inteligencije Pink-s10Šaljivi test inteligencije I_vote_rcap 
MamaLeki
Šaljivi test inteligencije I_vote_lcapŠaljivi test inteligencije Pink-s10Šaljivi test inteligencije I_vote_rcap 
Milena
Šaljivi test inteligencije I_vote_lcapŠaljivi test inteligencije Pink-s10Šaljivi test inteligencije I_vote_rcap 
Mama 3
Šaljivi test inteligencije I_vote_lcapŠaljivi test inteligencije Pink-s10Šaljivi test inteligencije I_vote_rcap 
Mirka
Šaljivi test inteligencije I_vote_lcapŠaljivi test inteligencije Pink-s10Šaljivi test inteligencije I_vote_rcap 
BoMbica
Šaljivi test inteligencije I_vote_lcapŠaljivi test inteligencije Pink-s10Šaljivi test inteligencije I_vote_rcap 
NINA
Šaljivi test inteligencije I_vote_lcapŠaljivi test inteligencije Pink-s10Šaljivi test inteligencije I_vote_rcap 

 

 Šaljivi test inteligencije

Ići dole 
+4
NINA
Clara82
blanka
MamaLeki
8 posters
AutorPoruka
MamaLeki

MamaLeki


Broj poruka : 179
Datum upisa : 02.02.2011

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Feb 11, 2011 2:11 pm

1. Ako legnes u 8 sati i navijes sat da ti zvoni u 9 sati, koliko dugo ces spavati?
2. Da li u SAD-u postoji 25. decembar?
3. Ako imas u kutiji samo jednu sibicu i ulazis u mracnu sobu u kojoj se nalaze: petrolejka, plinska svetiljka i pec na drva, sta ces prvo zapaliti?
4. Neki meseci imaju 30, a neki 31 dan, koliko meseci u godini ima 28 dana?
5. Sta pise na novcicu od tri dinara?
6. Doktor ti je dao tri tablete, da pijes jednu na svakih pola sata. Koliko ces dugo piti tablete?
7. Sanjas da si u mracnom tunelu, sa jedne strane dolazi voz, a sa druge zmaj. Sta ces uciniti?
8. Sta je bilo pre 1945. godine?
9. Da li je moguce coveka koji je ziveo severno od New Yorka, sahraniti zapadno od Misisipija?
10. Da li je moguce u SAD-u, vencati se sa sestrom svoje udovice?
11. Ako pod punim Mesecom bacis crveni kamen u Crno more, sta ce se dogoditi?
12. Ti si moj sin, a ja nisam tvoja mama, sta sam ti ja?
13. Ako se coveku odsece desna ruka, koliko mu prstiju ostane?
14. Avion se srusio na kanadsko-americkoj granici. Gde ce se sahraniti preziveli putnici?
15. Koliko rodjendana ima majka troje djece?
16. Jabuka ima tri grane, svaka grana ima tri grancice, svaka grancica ima tri ploda, svaki plod ima tri kostice. Koliko ima krusaka na stablu?
17. Koliko puta u toku 24 sata (jednog dana) minutna kazaljka predje iznad satne kazaljke?
18. Ako danas u podne pada jaka kisa, moze li se za 36 sati ocekivati jako sunce?
19. Bijeli pjevac snese jaje na jugoslovensko-hrvatskoj granici. Da bi se izbegao medjunarodni spor, cije je jaje?
20. Koliko je 10 i 30?

REŠENJE
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Feb 11, 2011 4:17 pm


1. Ako legnes u 8 sati i navijes sat da ti zvoni u 9 sati, koliko dugo ces spavati?st vremena
2. Da li u SAD-u postoji 25. decembar?da
3. Ako imas u kutiji samo jednu sibicu i ulazis u mracnu sobu u kojoj se nalaze: petrolejka, plinska svetiljka i pec na drva, sta ces prvo zapaliti?sibicu
4. Neki meseci imaju 30, a neki 31 dan, koliko meseci u godini ima 28 dana?svih 12
5. Sta pise na novcicu od tri dinara?ne postoji
6. Doktor ti je dao tri tablete, da pijes jednu na svakih pola sata. Koliko ces dugo piti tablete?sat vremena
7. Sanjas da si u mracnom tunelu, sa jedne strane dolazi voz, a sa druge zmaj. Sta ces uciniti?probudicu se
8. Sta je bilo pre 1945. godine?1944
9. Da li je moguce coveka koji je ziveo severno od New Yorka, sahraniti zapadno od Misisipija?da
10. Da li je moguce u SAD-u, vencati se sa sestrom svoje udovice?ne,mrtav si
11. Ako pod punim Mesecom bacis crveni kamen u Crno more, sta ce se dogoditi?potonu ce
12. Ti si moj sin, a ja nisam tvoja mama, sta sam ti ja?tata
13. Ako se coveku odsece desna ruka, koliko mu prstiju ostane?15
14. Avion se srusio na kanadsko-americkoj granici. Gde ce se sahraniti preziveli putnici?nigde zivi su
15. Koliko rodjendana ima majka troje djece?4
16. Jabuka ima tri grane, svaka grana ima tri grancice, svaka grancica ima tri ploda, svaki plod ima tri kostice. Koliko ima krusaka na stablu?ni jedna
17. Koliko puta u toku 24 sata (jednog dana) minutna kazaljka predje iznad satne kazaljke?25
18. Ako danas u podne pada jaka kisa, moze li se za 36 sati ocekivati jako sunce?ne bice noc
19. Bijeli pjevac snese jaje na jugoslovensko-hrvatskoj granici. Da bi se izbegao medjunarodni spor, cije je jaje?pevac ne nosi jaja
20. Koliko je 10 i 30? pola 11
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Feb 11, 2011 4:18 pm

haha po resenju ja sam vrlo inteligentna ako sam dobro proverila
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:23 pm

Bravo Blanka Šaljivi test inteligencije 926598 Šaljivi test inteligencije 258334
Nazad na vrh Ići dole
NINA

NINA


Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Feb 11, 2011 10:17 pm

1. Ako legnes u 8 sati i navijes sat da ti zvoni u 9 sati, koliko dugo
ces spavati?1 sat
2. Da li u SAD-u postoji 25. decembar? DA
3. Ako imas u
kutiji samo jednu sibicu i ulazis u mracnu sobu u kojoj se nalaze:
petrolejka, plinska svetiljka i pec na drva, sta ces prvo zapaliti? hahaha pa ŠIBICU
4.
Neki meseci imaju 30, a neki 31 dan, koliko meseci u godini ima 28
dana? 1
5. Sta pise na novcicu od tri dinara? nepostoji novcic od 3 din
6. Doktor ti je dao
tri tablete, da pijes jednu na svakih pola sata. Koliko ces dugo piti
tablete? 1.5 h
7. Sanjas da si u mracnom tunelu, sa jedne strane dolazi
voz, a sa druge zmaj. Sta ces uciniti? pokusati da se probudim
8. Sta je bilo pre 1945.
godine? 1944
9. Da li je moguce coveka koji je ziveo severno od New Yorka,
sahraniti zapadno od Misisipija? DA
10. Da li je moguce u SAD-u,
vencati se sa sestrom svoje udovice? ahahaha pa jedino ako je i ona mrtva....heheh odgovor je NE
11. Ako pod punim Mesecom bacis
crveni kamen u Crno more, sta ce se dogoditi? kamen ce potonuti
12. Ti si moj sin, a ja
nisam tvoja mama, sta sam ti ja? OTAC
13. Ako se coveku odsece desna
ruka, koliko mu prstiju ostane? 15
14. Avion se srusio na
kanadsko-americkoj granici. Gde ce se sahraniti preziveli putnici? pa prezieli su...heheh nigde
15.
Koliko rodjendana ima majka troje djece? godisnje ima jedan
16. Jabuka ima tri grane,
svaka grana ima tri grancice, svaka grancica ima tri ploda, svaki plod
ima tri kostice. Koliko ima krusaka na stablu? nula
17. Koliko puta u toku
24 sata (jednog dana) minutna kazaljka predje iznad satne kazaljke? 24
18.
Ako danas u podne pada jaka kisa, moze li se za 36 sati ocekivati jako
sunce? NE
19. Bijeli pjevac snese jaje na jugoslovensko-hrvatskoj
granici. Da bi se izbegao medjunarodni spor, cije je jaje? heheheh pevac nemoze da snese jaje ( iako ih ima)
20. Koliko
je 10 i 30?pola 11
Nazad na vrh Ići dole
NINA

NINA


Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Feb 11, 2011 10:21 pm

Sad sam pogledala odgovore.....ahahahaha JA SAM 15 – 17 = 100% potvrdjeni idiot
Nazad na vrh Ići dole
Zak

Zak


Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 34
Lokacija : Francuska

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Feb 11, 2011 10:52 pm

1. Ako legnes u 8 sati i navijes sat da ti zvoni u 9 sati, koliko dugo ces spavati? 1h
2. Da li u SAD-u postoji 25. decembar? da
3. Ako imas u kutiji samo jednu sibicu i ulazis u mracnu sobu u kojoj se nalaze: petrolejka, plinska svetiljka i pec na drva, sta ces prvo zapaliti? sibicu
4. Neki meseci imaju 30, a neki 31 dan, koliko meseci u godini ima 28 dana? svi
5. Sta pise na novcicu od tri dinara? ne postoji ta novcanica
6. Doktor ti je dao tri tablete, da pijes jednu na svakih pola sata. Koliko ces dugo piti tablete? sat i po
7. Sanjas da si u mracnom tunelu, sa jedne strane dolazi voz, a sa druge zmaj. Sta ces uciniti?probuditi se
8. Sta je bilo pre 1945. godine? 1944.
9. Da li je moguce coveka koji je ziveo severno od New Yorka, sahraniti zapadno od Misisipija? da
10. Da li je moguce u SAD-u, vencati se sa sestrom svoje udovice? ne
11. Ako pod punim Mesecom bacis crveni kamen u Crno more, sta ce se dogoditi? potonuce kamen
12. Ti si moj sin, a ja nisam tvoja mama, sta sam ti ja? tata
13. Ako se coveku odsece desna ruka, koliko mu prstiju ostane? 5
14. Avion se srusio na kanadsko-americkoj granici. Gde ce se sahraniti preziveli putnici? nigde
15. Koliko rodjendana ima majka troje djece? samo 1, svoj
16. Jabuka ima tri grane, svaka grana ima tri grancice, svaka grancica ima tri ploda, svaki plod ima tri kostice. Koliko ima krusaka na stablu? nijedna
17. Koliko puta u toku 24 sata (jednog dana) minutna kazaljka predje iznad satne kazaljke? 24
18. Ako danas u podne pada jaka kisa, moze li se za 36 sati ocekivati jako sunce? -ne
19. Bijeli pjevac snese jaje na jugoslovensko-hrvatskoj granici. Da bi se izbegao medjunarodni spor, cije je jaje? -pevac ne nosi jaja
20. Koliko je 10 i 30?- pola 11
Nazad na vrh Ići dole
Zak

Zak


Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 34
Lokacija : Francuska

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Feb 11, 2011 10:55 pm

Zak ::
1. Ako legnes u 8 sati i navijes sat da ti zvoni u 9 sati, koliko dugo ces spavati? 1h
2. Da li u SAD-u postoji 25. decembar? da
3. Ako imas u kutiji samo jednu sibicu i ulazis u mracnu sobu u kojoj se nalaze: petrolejka, plinska svetiljka i pec na drva, sta ces prvo zapaliti? sibicu
4. Neki meseci imaju 30, a neki 31 dan, koliko meseci u godini ima 28 dana? svi
5. Sta pise na novcicu od tri dinara? ne postoji ta novcanica
6. Doktor ti je dao tri tablete, da pijes jednu na svakih pola sata. Koliko ces dugo piti tablete? sat i po
7. Sanjas da si u mracnom tunelu, sa jedne strane dolazi voz, a sa druge zmaj. Sta ces uciniti?probuditi se
8. Sta je bilo pre 1945. godine? 1944.
9. Da li je moguce coveka koji je ziveo severno od New Yorka, sahraniti zapadno od Misisipija? da
10. Da li je moguce u SAD-u, vencati se sa sestrom svoje udovice? ne
11. Ako pod punim Mesecom bacis crveni kamen u Crno more, sta ce se dogoditi? potonuce kamen
12. Ti si moj sin, a ja nisam tvoja mama, sta sam ti ja? tata
13. Ako se coveku odsece desna ruka, koliko mu prstiju ostane? 5
14. Avion se srusio na kanadsko-americkoj granici. Gde ce se sahraniti preziveli putnici? nigde
15. Koliko rodjendana ima majka troje djece? samo 1, svoj
16. Jabuka ima tri grane, svaka grana ima tri grancice, svaka grancica ima tri ploda, svaki plod ima tri kostice. Koliko ima krusaka na stablu? nijedna
17. Koliko puta u toku 24 sata (jednog dana) minutna kazaljka predje iznad satne kazaljke? 24
18. Ako danas u podne pada jaka kisa, moze li se za 36 sati ocekivati jako sunce? -ne
19. Bijeli pjevac snese jaje na jugoslovensko-hrvatskoj granici. Da bi se izbegao medjunarodni spor, cije je jaje? -pevac ne nosi jaja
20. Koliko je 10 i 30?- pola 11
hahah; prilicno sam pametna!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimePet Feb 11, 2011 10:57 pm

Ja ovo ne kapiram ... sdsdd
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeSub Feb 12, 2011 1:38 pm

hihihihihihihihihihhihihihih
Nazad na vrh Ići dole
NINA

NINA


Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 7:42 pm

aaaaaaaaaa ja sam stvarno glupa ...hehehe ja gledala koliko sam imala tacnih odgovora a ne gresaka.....ahahah pa ja sam ustvari 3 – 4 = prilicno inteligentni
Nazad na vrh Ići dole
Mama 3

Mama 3


Škorpija Broj poruka : 94
Datum upisa : 02.02.2011
Godina : 47
Lokacija : Beograd

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 4:51 am

1. 1 sat
2. Da
3.
Sibicu
4. Svi
5. Nista- ne postoji
6. Sat vremena
7. Probudicu se
8. 1944
9. Da
10. Ne
11. Isprskace te voda, bucnuce u vodu...
12. Tata
13. 15
14. Na groblju
15. Jedan
16.
Nema krusaka
17. 24
18. Ne
19. Pevac ne nosi jaja
20. 40 ili pola 11, zavisi
Nazad na vrh Ići dole
Mama 3

Mama 3


Škorpija Broj poruka : 94
Datum upisa : 02.02.2011
Godina : 47
Lokacija : Beograd

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 4:54 am

1 – 2 = vrlo inteligentni a nisam varala Smile
Jadne prezivele putnike sahranih na groblju Sad
Nazad na vrh Ići dole
BoMbica




Broj poruka : 74
Datum upisa : 21.02.2011

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 8:27 pm

PA NIJE FER DA VIDIMO TUDJE ODGOVORE...ONDA JE LAKO BITI PAMETAN Šaljivi test inteligencije 327752
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 8:30 pm

Resavska škola Šaljivi test inteligencije 258334
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šaljivi test inteligencije Empty
PočaljiNaslov: Re: Šaljivi test inteligencije   Šaljivi test inteligencije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Šaljivi test inteligencije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Test za računanje plodnih dana
» Ginekoloski pregledi, kolposkopija i PAPPA test

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženske priče... :: Ankete i testovi-
Skoči na: