Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_lcapKAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Pink-s10KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_rcap 
Sanjiva
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_lcapKAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Pink-s10KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_rcap 
blanka
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_lcapKAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Pink-s10KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_rcap 
Zak
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_lcapKAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Pink-s10KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_rcap 
MamaLeki
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_lcapKAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Pink-s10KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_rcap 
Milena
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_lcapKAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Pink-s10KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_rcap 
Mama 3
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_lcapKAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Pink-s10KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_rcap 
Mirka
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_lcapKAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Pink-s10KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_rcap 
BoMbica
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_lcapKAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Pink-s10KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_rcap 
NINA
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_lcapKAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Pink-s10KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... I_vote_rcap 

 

 KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA....

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
NINA

NINA


Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Empty
PočaljiNaslov: KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA....   KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 5:54 pm

SVAKA TRUDNOCA JE PRICA ZA SEBE, KAKVA JE BILA VASA?

OD POCETKA DO KRAJA...................
Nazad na vrh Ići dole
NINA

NINA


Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA....   KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 6:02 pm

Prva trudnoca je pocela sa malim komplikacijama, nije se plod dobro ucvrstio , kasnije je sve bilo ok ( pila sam folnu sa B12 i omegu3 ) .Posle prvog pregleda kada je to utvrdjeno primila sam neke inekcije, nemam pojma sta.
Toliko sam bila pogubljena da se nesecam sta su mi dali...
Posle sve super, malo meje stomak boleo pa nisam smela dugoda hodam, da usisavam , da ribam...heheheh milina.
Do 6 meseca uzivancija a onda je krenula kiselina od koje nisam mogla da zivim KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... 725674 ali usustini, lepa trudnoca sa ne mnogo muka...stomak mali pa kad sam bila u 9 mesecu, niko nije verovao da sam u 9 mesecu vec su mislili da sam u 6...
Porodjaj bolan, ali brz...samo sto sam ja malo rano otisla pa su me vodali po bolnici..patologija ..pa porodjajna...ali to je moja greska...ali porodjaj je trajao ...kratko, oko 10 sam bila na sredjivanju heheh u wc-u ( kupatilu) u 12.45h se porodila
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA....   KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 10:52 pm

Ovako ja sam imala savrsenu trudnocu, na pocetku nije bilo nikakvih mucnina ako sam dva puta povratila u toku cele trudnoce ( i to u 9 mesecu), radila sam do zadnjeg momenta znaci 3 dana pre termina sam prestala da radim ( posto sam otisla da se porodim hhihihi) inace bi ja jos, sta da kazem kad sam ja krecila u 8 mesecu hihihih, imala sam gorusicu od 7 e to je vec bilo strasno mislim katasrofa, mislila sam da cu umreti.
Porodjaj je prosao brzo, porodila sam se lako, mislim bolelo je al si to istrpi u bolnicu sam dosla ujutru u 6 i dok su me sredili i sve obavili ja se porodila u 8 i 30. sta da vam kaazem brzina je moja vrlina. Smile
U svakom slucaju volela bi da mi druga trudnoca i porodjaj prodju ovako, onda cu i trece Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA....   KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 11:55 pm

Prva trudnoća.uhh..sve nepoznato novo..svaki simptom je tražen po knjigama, netu, štrecala se više puta..a sama trudnoća bila super, nisam imala puno muka, mada sam se mnogo ugojila..do porodjja sam imala oko 22 kg viška, porodila se 3 dana posle termina, dečak 4500 gr..


Druga trudnoća, uh..zanimljiva od samog početka, mada mi je nekako ona bila više opuštena..laganica prošlo sve, družih se sa finim curama i eto, porodjaj dodje i rodje, brzo i donese jednog dečkića od 39oo gr..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA....   KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KAKVA VAM JE BILA TRUDNOCA....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vanmatericna trudnoca
» Moguća trudnoća?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Trudnoća... :: Znaci trudnoće-
Skoči na: