Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_lcapCilibarske ogrlice za bebe Pink-s10Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_rcap 
Sanjiva
Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_lcapCilibarske ogrlice za bebe Pink-s10Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_rcap 
blanka
Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_lcapCilibarske ogrlice za bebe Pink-s10Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_rcap 
Zak
Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_lcapCilibarske ogrlice za bebe Pink-s10Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_rcap 
MamaLeki
Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_lcapCilibarske ogrlice za bebe Pink-s10Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_rcap 
Milena
Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_lcapCilibarske ogrlice za bebe Pink-s10Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_rcap 
Mama 3
Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_lcapCilibarske ogrlice za bebe Pink-s10Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_rcap 
Mirka
Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_lcapCilibarske ogrlice za bebe Pink-s10Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_rcap 
BoMbica
Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_lcapCilibarske ogrlice za bebe Pink-s10Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_rcap 
NINA
Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_lcapCilibarske ogrlice za bebe Pink-s10Cilibarske ogrlice za bebe I_vote_rcap 

 

 Cilibarske ogrlice za bebe

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Dabolu

Dabolu


Broj poruka : 24
Datum upisa : 07.02.2011

Cilibarske ogrlice za bebe Empty
PočaljiNaslov: Cilibarske ogrlice za bebe   Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimePon Feb 07, 2011 2:33 pm

Da li vase bebe nose cilibarske ogrlice i kakvo je vase iskustvo sa njima?
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Cilibarske ogrlice za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Cilibarske ogrlice za bebe   Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimePon Feb 07, 2011 2:41 pm

Ja sam za ogrlice cula, ali ih nisam kupovala. Mozda se javi neka mama sa iskustvom.
Nazad na vrh Ići dole
Dabolu

Dabolu


Broj poruka : 24
Datum upisa : 07.02.2011

Cilibarske ogrlice za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Cilibarske ogrlice za bebe   Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 3:00 pm

Ja sam je kupila bebi. Imam osjecaj da ga bas namucih sa tom ogrlicom. U uputstvu pise da je mogu koristiti bebe od tri mjes.na dalje. Mi punimo 5 mj.za koji dan.
Ne znam da li sta djeluje na bezbolan rast zubica, to cemo tek da vidimo, pa vam javljam. Ali mi se cini bas nekako neprakticnom za bebu, po citav dan je povlacim ka naprijed, jer se tako stegne bebcu oko vrata , bukvalno se ucrta u kozu. Doktorka kaze da se beba ne umoze zadaviti u ogrlici jer je na magnet, koji lako popusti ako dodje do jakog stiska. Ja u ovo bas i ne vjerujem, ali kako je beba po citav dan pod mojim "budnim okom" pratim tu ogrlicu non stop, dok mi ne dosadi , pa je jednog dana bacim u djubre. Cilibarske ogrlice za bebe 505288
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Cilibarske ogrlice za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Cilibarske ogrlice za bebe   Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 3:44 pm

Javi nam iskustva pa da znamo ali iskreno sam malo skepticna, neznam sto Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Cilibarske ogrlice za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Cilibarske ogrlice za bebe   Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 10:11 pm

Dabolu ::
, dok mi ne dosadi , pa je jednog dana bacim u djubre. Cilibarske ogrlice za bebe 505288

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Cilibarske ogrlice za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Cilibarske ogrlice za bebe   Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeNed Feb 20, 2011 1:36 pm

Ne koristim tu ogrlicu, meni se čini da je to bacanje para..a i nekako mi opasno držati detetu to oko vrata..mi po starinski, mažemo onaj calgel, grizemo sve što stignemo hehe
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Cilibarske ogrlice za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Cilibarske ogrlice za bebe   Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 1:50 am

Clara82 ::
Ne koristim tu ogrlicu, meni se čini da je to bacanje para..a i nekako mi opasno držati detetu to oko vrata..mi po starinski, mažemo onaj calgel, grizemo sve što stignemo hehe
isto i mi Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Cilibarske ogrlice za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Cilibarske ogrlice za bebe   Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 2:00 am

Al zato ima da imamo zube ihh.. Cilibarske ogrlice za bebe 327752
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cilibarske ogrlice za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: Cilibarske ogrlice za bebe   Cilibarske ogrlice za bebe Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Cilibarske ogrlice za bebe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Grčevi kod bebe
» Recepti za bebe
» Kolica za bebe
» FIZIČKE PROMENE VAŠE BEBE OD 8 DO 12 MESECI
» Vaši saveti kako da se naspavamo i odmorimo pored bebe?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Dete od glave do pete... :: Teme i dileme vezane za bebe-
Skoči na: