Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Majka na kvadrat ili...? I_vote_lcapMajka na kvadrat ili...? Pink-s10Majka na kvadrat ili...? I_vote_rcap 
Sanjiva
Majka na kvadrat ili...? I_vote_lcapMajka na kvadrat ili...? Pink-s10Majka na kvadrat ili...? I_vote_rcap 
blanka
Zak
MamaLeki
Milena
Mama 3
Mirka
BoMbica
NINA

Majka na kvadrat ili...?

Ići dole 
AutorPoruka
Zak

Zak

Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 30

Majka na kvadrat ili...? Empty
PočaljiNaslov: Majka na kvadrat ili...?   Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 5:30 pm

Kako ste zamišljali ulogu majke dok to niste i postali a kako vam se ta uloga čini danas kad ste MAJKA?
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82

Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 37

PočaljiNaslov: Re: Majka na kvadrat ili...?   Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimePet Feb 11, 2011 12:36 pm

Nisam ranije nešto posebno razmišljala o tome, tako da me je majčinstvo zadesilo..Sa Stevom mi je sve bilo nepoznato i novo, već sa Veljkom je sve drugačije..

Majka na kvadrat ili...? TAiXMajka na kvadrat ili...? ENortjKzUjI0tDAzMVKyBlwwFYYC0w,,47

Majka na kvadrat ili...? PQYDp1
Nazad na vrh Ići dole
Mama 3

Mama 3

Škorpija Broj poruka : 94
Datum upisa : 02.02.2011
Godina : 43

PočaljiNaslov: Re: Majka na kvadrat ili...?   Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimeSub Feb 12, 2011 5:11 am

Prvi put sam postala majka sa nepunih 20 godina (imala sam 19.5 kad sam se porodila), tako da pre toga nisam ni razmisljala o tome (ako se ne racuna kad sam bila mala) Smile . Moram da kazem da mi uopste nije lose iskustvo Very Happy . Posle drugog porodjaja sam osetila sta znaci biti majka u pravom smislu, jer sa prvim sam imala dosta pomoci (i mesanja). Ne mogu da vrsim uporedjenje pre i posle jer sam znala sta me ceka. A ovo nase trece je doslo kao dete za nasu dusu.
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82

Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 37

PočaljiNaslov: Re: Majka na kvadrat ili...?   Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 9:00 pm

Eh..to je tako lepo..nadam se da će i kod nas biti takva situacija sa trećim.. Majka na kvadrat ili...? 232258

Majka na kvadrat ili...? TAiXMajka na kvadrat ili...? ENortjKzUjI0tDAzMVKyBlwwFYYC0w,,47

Majka na kvadrat ili...? PQYDp1
Nazad na vrh Ići dole
MamaLeki

MamaLeki

Broj poruka : 179
Datum upisa : 02.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Majka na kvadrat ili...?   Majka na kvadrat ili...? Icon_minitimePon Feb 28, 2011 6:34 pm

Ja sam i sada majka na kvadrat, imam ćerku i sina(muža) Majka na kvadrat ili...? 258334
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Majka na kvadrat ili...?   Majka na kvadrat ili...? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Majka na kvadrat ili...?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženske priče... :: Brak i roditeljstvo-
Skoči na: