Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Ružne reči Vašeg deteta I_vote_lcapRužne reči Vašeg deteta Pink-s10Ružne reči Vašeg deteta I_vote_rcap 
Sanjiva
Ružne reči Vašeg deteta I_vote_lcapRužne reči Vašeg deteta Pink-s10Ružne reči Vašeg deteta I_vote_rcap 
blanka
Zak
MamaLeki
Milena
Mama 3
Mirka
BoMbica
NINA

Ružne reči Vašeg deteta

Ići dole 
AutorPoruka
Zak

Zak

Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 30

Ružne reči Vašeg deteta Empty
PočaljiNaslov: Ružne reči Vašeg deteta   Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 5:23 pm

Dajte par saveta za mame i tate, šta činiti kada Vaše dete progovori ružnu reč? Koga krivite a koga ne?
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82

Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 37

PočaljiNaslov: Re: Ružne reči Vašeg deteta   Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 2:10 pm

Mislim da je najbolje rešenje ignorisati to, pa kasnije popričati sa detetom o tome koje su ružne, a koje lepe reči..ja sam tako sa Stevom i evo do sada ih ne izgovara Ružne reči Vašeg deteta 530777

Ružne reči Vašeg deteta TAiXRužne reči Vašeg deteta ENortjKzUjI0tDAzMVKyBlwwFYYC0w,,47

Ružne reči Vašeg deteta PQYDp1
Nazad na vrh Ići dole
Nana

Nana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 31.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Ružne reči Vašeg deteta   Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitimePet Feb 25, 2011 12:24 am

Skoro je izvalila "jebo mate" !?! Mi blago receno u cudu,nije da ne psujemo ali bas tu psovku, niko od nas ne koristi...vise mi je bilo cudno gde je to cula.
A onda sam povezala da smo se vozile basom,kada je bas naglo zakocio... neko je opsovao
Ignorisali smo,ponavljala je u narednih 5 dana vise puta dnevo,mi smo ignorisali,a kad ode na spavanje onda smo se slatko smejali...jer stvarno smesno zvuci kad to ona kaze...dosadilo joj je i prestala je ( do daljnjeg...)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ružne reči Vašeg deteta   Ružne reči Vašeg deteta Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Ružne reči Vašeg deteta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Dete od glave do pete... :: Psihologija deteta-
Skoči na: