Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_lcapKako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Pink-s10Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_rcap 
Sanjiva
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_lcapKako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Pink-s10Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_rcap 
blanka
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_lcapKako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Pink-s10Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_rcap 
Zak
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_lcapKako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Pink-s10Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_rcap 
MamaLeki
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_lcapKako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Pink-s10Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_rcap 
Milena
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_lcapKako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Pink-s10Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_rcap 
Mama 3
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_lcapKako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Pink-s10Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_rcap 
Mirka
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_lcapKako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Pink-s10Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_rcap 
BoMbica
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_lcapKako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Pink-s10Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_rcap 
NINA
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_lcapKako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Pink-s10Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? I_vote_rcap 

 

 Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Zak

Zak


Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 34
Lokacija : Francuska

Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Empty
PočaljiNaslov: Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?   Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 1:23 pm

Znate li neki trik koji provereno uspeva da vaša bebica prespava noć a vi napokon dosanjate san do kraja? Ja se već 5 meseci budim od 2 do 5 puta noću i, čini mi se, kako je moja bebica starije, sve više mislim da tome nema kraja a već sam na izmogu snage. Hvala na predlozima!
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?   Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 12:54 pm

Možda da je pustiš da što duže bude budna u toku dana, pa kada se izmori sigurno će duže prespavati noć..Veljko preko dana jako malo spava, ali zato noću spava po celu noć..mada ti je to kod njih promenjljivo, začas se okrene naopačke hehe
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?   Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 1:18 pm

Mala je ona da sa 6 meseci utvrdi neki ritam spavanja, probaj, ali kod njih nailaze razne faze. A ti mama, izdrzi, ko ti je rekao da mame spavaju nocu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?   Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 1:23 pm

Hhehee da..mada bre to mnogo zavisi i od samog deteta..Steva se na primer stalno budio noću, dok Veljko prespava noć..kuc kuc da ne čuje zlo Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? 258334
Nazad na vrh Ići dole
Zak

Zak


Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 34
Lokacija : Francuska

Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?   Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 1:28 pm

Sanjiva ::
Mala je ona da sa 6 meseci utvrdi neki ritam spavanja, probaj, ali kod njih nailaze razne faze. A ti mama, izdrzi, ko ti je rekao da mame spavaju nocu? Smile
E, i to sto kažeš!
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?   Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 4:30 pm

Ja hvala bogu nema tih problema zaspe oko pola9 uvece i spava do 4 pola 5 i onda rucka pa do 8 ljubi je majka pupupupu da ne cuje zlo sto kaze Klarka
Nazad na vrh Ići dole
Okana

Okana


Devica Broj poruka : 6
Datum upisa : 04.02.2011
Godina : 39
Lokacija : RS

Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?   Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimeSub Mar 05, 2011 3:22 pm

Ja ne znam ni jedan dobar savjet... Jer sam i sama nocna ptica zbog svog nemirka! Smile
Mada, kazu da uspijeva- pustiti bebu da otplace... Ali, za to nisam dovoljno jaka.
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?   Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimePon Mar 07, 2011 1:13 am

Pa da Okana..kako ga pustiti da plače..meni bi se srce pocepalo Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? 505288
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?   Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitimePon Mar 07, 2011 6:25 pm

Okana ::
Ja ne znam ni jedan dobar savjet... Jer sam i sama nocna ptica zbog svog nemirka! Smile
Mada, kazu da uspijeva- pustiti bebu da otplace... Ali, za to nisam dovoljno jaka.
daj bre ludost, ja nebi mogla Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?   Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako naučiti bebu od 6 meseci da prespava noć?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Razvojna mapa beba od 1-6 meseci
» FIZIČKE PROMENE VAŠE BEBE OD 8 DO 12 MESECI
» Kako prepoznajete ko vam vaspitava dete?
» Kako smo se upoznali..
» Celulit - kako ga se osloboditi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženske priče... :: Savetovalište-
Skoči na: