Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Ufff, moja kosa! Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Ufff, moja kosa! Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Ufff, moja kosa! Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Ufff, moja kosa! Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Ufff, moja kosa! Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Ufff, moja kosa! Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Ufff, moja kosa! Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Ufff, moja kosa! Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Ufff, moja kosa! Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Ufff, moja kosa! I_vote_lcapUfff, moja kosa! Pink-s10Ufff, moja kosa! I_vote_rcap 
Sanjiva
Ufff, moja kosa! I_vote_lcapUfff, moja kosa! Pink-s10Ufff, moja kosa! I_vote_rcap 
blanka
Ufff, moja kosa! I_vote_lcapUfff, moja kosa! Pink-s10Ufff, moja kosa! I_vote_rcap 
Zak
Ufff, moja kosa! I_vote_lcapUfff, moja kosa! Pink-s10Ufff, moja kosa! I_vote_rcap 
MamaLeki
Ufff, moja kosa! I_vote_lcapUfff, moja kosa! Pink-s10Ufff, moja kosa! I_vote_rcap 
Milena
Ufff, moja kosa! I_vote_lcapUfff, moja kosa! Pink-s10Ufff, moja kosa! I_vote_rcap 
Mama 3
Ufff, moja kosa! I_vote_lcapUfff, moja kosa! Pink-s10Ufff, moja kosa! I_vote_rcap 
Mirka
Ufff, moja kosa! I_vote_lcapUfff, moja kosa! Pink-s10Ufff, moja kosa! I_vote_rcap 
BoMbica
Ufff, moja kosa! I_vote_lcapUfff, moja kosa! Pink-s10Ufff, moja kosa! I_vote_rcap 
NINA
Ufff, moja kosa! I_vote_lcapUfff, moja kosa! Pink-s10Ufff, moja kosa! I_vote_rcap 

 

 Ufff, moja kosa!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Zak

Zak


Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 34
Lokacija : Francuska

Ufff, moja kosa! Empty
PočaljiNaslov: Ufff, moja kosa!   Ufff, moja kosa! Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 9:39 pm

Dešava mi se da zavežem kosu gumicom i da po ceo dan radim po kući. Uveče kada legnem, napipam ogroman čvor kod vrata. Kosa se umrsila kao djavo! Uspem nekako da je raspravim i ugledam ispucale i slabe vlasi! Inače, kosa mi je duga i stepenasto pošišana a frizeri su za božju mater skupi! Imate li predlog kako rešiti taj problem a ne ići kod frizera? P.s. Uostalom, frizere i ne volim, ubija me sedenje i čekanje....
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Ufff, moja kosa! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ufff, moja kosa!   Ufff, moja kosa! Icon_minitimePet Feb 04, 2011 12:34 am

Pa ne znam, bilo kakvo vezivanje oslabi kosu, i prelama je, da kupis mozda neko pakovanje cisto da je osvezis?
Nazad na vrh Ići dole
MamaLeki

MamaLeki


Broj poruka : 179
Datum upisa : 02.02.2011

Ufff, moja kosa! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ufff, moja kosa!   Ufff, moja kosa! Icon_minitimePet Feb 04, 2011 12:56 pm

Ja koristim razna pakovanja, ali ništa ne pomaže, kosa mi je kao da mi je eksplodirala, umršena, nikakva. Jedino pomaže poseta frizeru Ufff, moja kosa! 258334
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Ufff, moja kosa! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ufff, moja kosa!   Ufff, moja kosa! Icon_minitimePet Feb 04, 2011 9:47 pm

MamaLeki ::
Ja koristim razna pakovanja, ali ništa ne pomaže, kosa mi je kao da mi je eksplodirala, umršena, nikakva. Jedino pomaže poseta frizeru Ufff, moja kosa! 258334

Hahahahaha, Leki
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Ufff, moja kosa! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ufff, moja kosa!   Ufff, moja kosa! Icon_minitimeSub Feb 12, 2011 4:21 pm

Ja nema problem osisam se kratko skroz i milina uvek mam frizuru Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Milena

Milena


Rak Broj poruka : 141
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Ufff, moja kosa! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ufff, moja kosa!   Ufff, moja kosa! Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 12:29 am

Nemam takvih problema, jer mi je kosa jako ravna. Jedini problem je što mi opada pri pranju, ali ništa čudno kad je dugačka jako ( do guze skoro ) Rolling Eyes

Jedna preporuka kod tog mršenja kose: ne koristite gumice za kosu već samo šnale. Gumica je jako štetna po kosu, uništava je i lomi jako. Zato samo šnale, tzv. ''štipaljke'' i sve oki. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ufff, moja kosa! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ufff, moja kosa!   Ufff, moja kosa! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ufff, moja kosa!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kosa nakon porodjaja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženske priče... :: Lepota i zdravlje-
Skoči na: