Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPortalTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_lcapSaznanje da ćete postati roditelj Pink-s10Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_rcap 
Sanjiva
Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_lcapSaznanje da ćete postati roditelj Pink-s10Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_rcap 
blanka
Zak
MamaLeki
Milena
Mama 3
Mirka
BoMbica
NINA

Saznanje da ćete postati roditelj

Ići dole 

Kako ste saznale da ste u drugom stanju?
Kućni test za utvrđivanje trudnoće
Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_lcap78%Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_rcap
 78% [ 7 ]
Analiza krvi
Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_lcap11%Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Ginekološki pregled
Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_lcap11%Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Ostalo
Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_lcap0%Saznanje da ćete postati roditelj I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9

Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Milena

Milena

Rak Broj poruka : 141
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 32

Saznanje da ćete postati roditelj Empty
PočaljiNaslov: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimePet Feb 04, 2011 11:54 pm

Nakon prve sumnje da ste u drugom stanju, šta ste uradile? Na koji način ste saznale da ste trudne?
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva

Strelac Broj poruka : 391
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 12:53 am

Test, a posle uz.

Saznanje da ćete postati roditelj WYg1p1

Saznanje da ćete postati roditelj T3Wup1
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82

Vaga Broj poruka : 516
Godina : 37

PočaljiNaslov: Re: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 2:33 am

Takodje kupila test, silno se obradovala kada sam videla dve crtice.. Saznanje da ćete postati roditelj 530777

Saznanje da ćete postati roditelj TAiXSaznanje da ćete postati roditelj ENortjKzUjI0tDAzMVKyBlwwFYYC0w,,47

Saznanje da ćete postati roditelj PQYDp1
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva

Strelac Broj poruka : 391
Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 9:44 am

Ja prvo nisam verovala, a mm jeste, i bez testa Smile

Saznanje da ćete postati roditelj WYg1p1

Saznanje da ćete postati roditelj T3Wup1
Nazad na vrh Ići dole
Zak

Zak

Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 12:43 pm

Analiza Krvi! Test mi je prethodne večeri bio negativan ali analiza krvi nije pogrešila!
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka

Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimePet Feb 11, 2011 10:54 am

uz testu nisam verovala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mama 3

Mama 3

Škorpija Broj poruka : 94
Datum upisa : 02.02.2011
Godina : 43

PočaljiNaslov: Re: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 4:56 am

Prvi put UZ, drugi i treci test, pa UZ
Nazad na vrh Ići dole
NINA

NINA

Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimePet Feb 18, 2011 9:18 pm

Test koji sam uradila 8 dana kasnjenja vestice...bebirapyd, mm nije bas odmah veroao ali sam ga ubedila, posle nekoliko dana UZ... e tu sam se rasplakala
Nazad na vrh Ići dole
Mirka

Mirka

Strelac Broj poruka : 84
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 4:24 pm

test...sva tri puta...
Nazad na vrh Ići dole
BoMbica

Broj poruka : 74
Datum upisa : 21.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 8:31 pm

JA sam posle odnosa odmahy ,,znala`` da sam trudna,niko mi nije verovao...posle 2-3 dana kasnjenja mesecnice sam uradila test bio je pozitivan,pa je to posle i uz potvrdio-na uz sam se rasplakala od srece Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Saznanje da ćete postati roditelj   Saznanje da ćete postati roditelj Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Saznanje da ćete postati roditelj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženske priče... :: Ankete i testovi-
Skoči na: