Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Posao za domaćicu Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Posao za domaćicu Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Posao za domaćicu Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Posao za domaćicu Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Posao za domaćicu Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Posao za domaćicu Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Posao za domaćicu Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Posao za domaćicu Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Posao za domaćicu Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Posao za domaćicu I_vote_lcapPosao za domaćicu Pink-s10Posao za domaćicu I_vote_rcap 
Sanjiva
Posao za domaćicu I_vote_lcapPosao za domaćicu Pink-s10Posao za domaćicu I_vote_rcap 
blanka
Posao za domaćicu I_vote_lcapPosao za domaćicu Pink-s10Posao za domaćicu I_vote_rcap 
Zak
Posao za domaćicu I_vote_lcapPosao za domaćicu Pink-s10Posao za domaćicu I_vote_rcap 
MamaLeki
Posao za domaćicu I_vote_lcapPosao za domaćicu Pink-s10Posao za domaćicu I_vote_rcap 
Milena
Posao za domaćicu I_vote_lcapPosao za domaćicu Pink-s10Posao za domaćicu I_vote_rcap 
Mama 3
Posao za domaćicu I_vote_lcapPosao za domaćicu Pink-s10Posao za domaćicu I_vote_rcap 
Mirka
Posao za domaćicu I_vote_lcapPosao za domaćicu Pink-s10Posao za domaćicu I_vote_rcap 
BoMbica
Posao za domaćicu I_vote_lcapPosao za domaćicu Pink-s10Posao za domaćicu I_vote_rcap 
NINA
Posao za domaćicu I_vote_lcapPosao za domaćicu Pink-s10Posao za domaćicu I_vote_rcap 

 

 Posao za domaćicu

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Zak

Zak


Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 34
Lokacija : Francuska

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:57 pm

Šta bi mogla raditi jedna domaćica koja pored deteta i kuće nema drugog posla a ima želju da i njoj curi neki dinar sa strane? Da li je to heklanje ili nešto sasvim treće, recite vi? Svaka ideja je dobrodošla i korisna![b]
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:59 pm

Hm, interesantno pitanje, mozda ako znas da sijes, pre nego heklanje. Sta mislis?
Nazad na vrh Ići dole
Zak

Zak


Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 34
Lokacija : Francuska

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 9:35 pm

Sanjiva ::
Hm, interesantno pitanje, mozda ako znas da sijes, pre nego heklanje. Sta mislis?
Da, zanimljivo! Imamo mašinu u kući ali nekako mi ne vrda pogled ka njoj. Otkud znam, moja majka ume dobro da hekla, kako bi se to prodavalo tamo kod nas?
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimePet Feb 04, 2011 12:00 am

Koliko ja znam, slabo. Bolje ti otvori tu masinu, i cackaj malo, snajderka uvek moze da uzme neki dinar, na brzaka. A i sebi , bolje da sijes nego da kupujes.
Nazad na vrh Ići dole
Zak

Zak


Lav Broj poruka : 216
Datum upisa : 03.02.2011
Godina : 34
Lokacija : Francuska

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 12:05 pm

Hahah, da to si u pravu Sanjiva! Ali kako naučiti šiti bez kursa? Ne znam da li bih naučila tako lako... pre bih se izbola onom iglom! hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimePon Feb 07, 2011 1:39 am

Svaki početak je težak heheh..Počinjem i ja da se pitam čime bih mogla malo da ubijem vreme i zaradim neki dinar..ovde nema baš mnogo opcija, nažalost Posao za domaćicu 505288
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimePon Feb 07, 2011 11:58 am

Pa kurs , naravno, mislim da to nije komplikovano, samo treba imati vremena za tako nesto. Ja ga nemam, na zalost.
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 10:53 pm

Nije ti loša ideja..prošetaću ovih dana do biroa, da vidim šta ima..
Nazad na vrh Ići dole
Mama 3

Mama 3


Škorpija Broj poruka : 94
Datum upisa : 02.02.2011
Godina : 47
Lokacija : Beograd

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimeSub Feb 12, 2011 5:38 am

Ja znam po malo da sijem, bolje reci vrsim prepravke, ali nemam vremena da sednem za masinu (ja sam pipava pa mi prepravka traje kao vecnost). Cak sam razmisljala da budem neka ispomoc obliznjoj trafici. Gazda ima dve radnice, pa kad jedna ima slobodan dan, da upadnem ja i da mi placa dnevno, ali... pitanje je da li mu tako nesto treba, videcemo. Jer samo za toliko bih se mozda snasla da mi neko pricuva bebu, za vise ne bih mogla.
Nekad sam kucala i stampala dokumenta i naplacivala po stranici, ali sad ni to nikome ne treba, svi sve rade sami.
Ako neka poznaje programe na racunaru koje moze da unovci, neka to i iskoristi. Bila bi kod kuce, a ionako dosta vremena provodimo na kompu Posao za domaćicu 258334 . Ako se setim jos nekog predloga, pisem...
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimeSub Feb 12, 2011 10:45 am

Da, eto mama3 se setila, ima dosta njih kojima trebaju prevodi, pa ako neko zna i neki strani jezik, sto da ne.
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimeSub Feb 12, 2011 1:51 pm

da to je dobra ideja, moja drugarica posto ima malo dete, cuva i jos jedno kod sebe kuci i to nije lose.
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimeSub Feb 12, 2011 3:18 pm

blanka ::
da to je dobra ideja, moja drugarica posto ima
malo dete, cuva i jos jedno kod sebe kuci i to nije lose.

Posao za domaćicu 864886
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitimeSub Feb 12, 2011 4:09 pm

ja sve znam Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Posao za domaćicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Posao za domaćicu   Posao za domaćicu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Posao za domaćicu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženske priče... :: Posao i dokolica-
Skoči na: