Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Mucnina u trudnoci Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Mucnina u trudnoci Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Mucnina u trudnoci Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Mucnina u trudnoci Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Mucnina u trudnoci Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Mucnina u trudnoci Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Mucnina u trudnoci Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Mucnina u trudnoci Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Mucnina u trudnoci Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Mucnina u trudnoci I_vote_lcapMucnina u trudnoci Pink-s10Mucnina u trudnoci I_vote_rcap 
Sanjiva
Mucnina u trudnoci I_vote_lcapMucnina u trudnoci Pink-s10Mucnina u trudnoci I_vote_rcap 
blanka
Mucnina u trudnoci I_vote_lcapMucnina u trudnoci Pink-s10Mucnina u trudnoci I_vote_rcap 
Zak
Mucnina u trudnoci I_vote_lcapMucnina u trudnoci Pink-s10Mucnina u trudnoci I_vote_rcap 
MamaLeki
Mucnina u trudnoci I_vote_lcapMucnina u trudnoci Pink-s10Mucnina u trudnoci I_vote_rcap 
Milena
Mucnina u trudnoci I_vote_lcapMucnina u trudnoci Pink-s10Mucnina u trudnoci I_vote_rcap 
Mama 3
Mucnina u trudnoci I_vote_lcapMucnina u trudnoci Pink-s10Mucnina u trudnoci I_vote_rcap 
Mirka
Mucnina u trudnoci I_vote_lcapMucnina u trudnoci Pink-s10Mucnina u trudnoci I_vote_rcap 
BoMbica
Mucnina u trudnoci I_vote_lcapMucnina u trudnoci Pink-s10Mucnina u trudnoci I_vote_rcap 
NINA
Mucnina u trudnoci I_vote_lcapMucnina u trudnoci Pink-s10Mucnina u trudnoci I_vote_rcap 

 

 Mucnina u trudnoci

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
magiNS

magiNS


Lav Broj poruka : 31
Datum upisa : 23.02.2011
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad

Mucnina u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Mucnina u trudnoci   Mucnina u trudnoci Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 1:46 pm

Da li ste imale mucnine u trudnoci,koliko dugo i kog intenziteta?Kod mene su nazalost trajale od 7. do 20. nedelje neprestano,a posle su se javljale samo povremeno. Nista mi nije pomagalo, dan mi se svodio na lezanje i cekanje noci da zaspim. Par puta sam popila klometol,ali mi ni on nije pomogao.Posle sam cula da postoje torekan cepici ,ali mi ih niko nije spomenuo.Kakva su vasa iskustva?
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Mucnina u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mucnina u trudnoci   Mucnina u trudnoci Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 12:57 am

Ja i nisam imala mucnine samo blage ujutru i to prva tri meseca, mozda i krace. Ali sam zato u bolnici upoznala zenu koja je imala povracanje do termina, znaci, zena ceka da se porodi i povraca neprestano. Uzas! Nju kad sam videla, tesila sam se, da sam mogla i tako da prodjem. Sta znam, citala sam da savetuju mleko i na primer, badem, on je dobar, jer skuplja kiselinu. Ne znam, mozda se javi mama sa vise iskustva.
Nazad na vrh Ići dole
čupe




Devica Broj poruka : 23
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina, Srbija

Mucnina u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mucnina u trudnoci   Mucnina u trudnoci Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 7:38 pm

Ja za sada delim iskustva sa magiNS. Mucnine ili ujutru, ili u podne, ili uvece, ili celoga dana... Mucnina u trudnoci 811687 U 13. sam nedelji i tese me da izdrzim jos jednu-dve pa ce prestati, ajde i to da vidim. Gladnaaaaaaaaaaa saaaaaaaaaammmmmmmmmm Mucnina u trudnoci 745670 , a ne mogu da jedem, dva zalogaja i to je to, odmah mi je muka. Doduse, ljudi, nekad mi dodje dan kad lepo jedem pa se frapiram (kao danas, pojela sam supicu za rucak, makarone i posle toga jabuku, he he he). Ali krevet mi je najbolji drug, da Mucnina u trudnoci 68399 , samo bih da dremkam.
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Mucnina u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mucnina u trudnoci   Mucnina u trudnoci Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 10:25 pm

Ja nisam imala mucnine na pocetu ali zato od 7 meseca gorusicaa mislila sam da cu umreti kako je to grozno, a u 9 mucnine i povacanje plus gorusica Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Mucnina u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mucnina u trudnoci   Mucnina u trudnoci Icon_minitimePet Feb 25, 2011 9:50 am

blanka ::
Ja nisam imala mucnine na pocetu ali zato od 7 meseca gorusicaa mislila sam da cu umreti kako je to grozno, a u 9 mucnine i povacanje plus gorusica Crying or Very sad

Kod tebe bre sve naopako Smile
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Mucnina u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mucnina u trudnoci   Mucnina u trudnoci Icon_minitimePet Feb 25, 2011 12:05 pm

Nista mi bre ne pricaj ja sam ti sva obrnuta hihihihi Very Happy nikad nisam verovala u babske price, a kazu ako imas veliku gorusicu imace beba puno kose a tako i bilo
Nazad na vrh Ići dole
BoMbica




Broj poruka : 74
Datum upisa : 21.02.2011

Mucnina u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mucnina u trudnoci   Mucnina u trudnoci Icon_minitimeSre Mar 02, 2011 7:02 pm

nisamih imala uopste..parputa mi se ,pocetkom trudnoce,dogodilo da mi je kao blaga muka,ali nista vise od toga
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mucnina u trudnoci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mucnina u trudnoci   Mucnina u trudnoci Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mucnina u trudnoci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Šetnje u trudnoći
» Zatvor u trudnoci
» Testovi u trudnoci
» Unošenje tečnosti u trudnoći
» Oprezno sa lekovima u trudnoći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Trudnoća... :: Problemi i tegobe u trudnoći-
Skoči na: