Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Sa koliko beba treba da sedi I_vote_lcapSa koliko beba treba da sedi Pink-s10Sa koliko beba treba da sedi I_vote_rcap 
Sanjiva
Sa koliko beba treba da sedi I_vote_lcapSa koliko beba treba da sedi Pink-s10Sa koliko beba treba da sedi I_vote_rcap 
blanka
Sa koliko beba treba da sedi I_vote_lcapSa koliko beba treba da sedi Pink-s10Sa koliko beba treba da sedi I_vote_rcap 
Zak
Sa koliko beba treba da sedi I_vote_lcapSa koliko beba treba da sedi Pink-s10Sa koliko beba treba da sedi I_vote_rcap 
MamaLeki
Sa koliko beba treba da sedi I_vote_lcapSa koliko beba treba da sedi Pink-s10Sa koliko beba treba da sedi I_vote_rcap 
Milena
Sa koliko beba treba da sedi I_vote_lcapSa koliko beba treba da sedi Pink-s10Sa koliko beba treba da sedi I_vote_rcap 
Mama 3
Sa koliko beba treba da sedi I_vote_lcapSa koliko beba treba da sedi Pink-s10Sa koliko beba treba da sedi I_vote_rcap 
Mirka
Sa koliko beba treba da sedi I_vote_lcapSa koliko beba treba da sedi Pink-s10Sa koliko beba treba da sedi I_vote_rcap 
BoMbica
Sa koliko beba treba da sedi I_vote_lcapSa koliko beba treba da sedi Pink-s10Sa koliko beba treba da sedi I_vote_rcap 
NINA
Sa koliko beba treba da sedi I_vote_lcapSa koliko beba treba da sedi Pink-s10Sa koliko beba treba da sedi I_vote_rcap 

 

 Sa koliko beba treba da sedi

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 12:56 pm

Moja beba ce sledece nedelje 4 meseca kad je stavim u polusedeci ona se na sve nacine dize da sedne, doktor nam je rekao ne pre 6 meseca, sta da radim ako hoce da sedne, kako da znam da je spremna??
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 9:57 am

Sama ce ona sesti kad bude spremna, samo nemoj da je forsiras da sedi ako ne moze. Videces, ako je stavis da sedi a ona krene da pada iz sedeceg polozaja znaci da nije spremna jos uvek. Moji su sedeli i pre 6. meseca ali ne tako stabilno. A to pridizanje iz polusedeceg polozaja i mi smo prosli.
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 10:41 am

I ja mislim da dete samo nekako oseti kada je spremno za sedenje..u početku biće teško, padaće mna stranu, ali mala pomoć jastuka i biće sve kako treba..mi danas idemo na uz kukića, pa ćemo videti šta će nam reći..
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 12:21 pm

Clara82 ::
I ja mislim da dete samo nekako oseti kada je spremno za sedenje..u početku biće teško, padaće mna stranu, ali mala pomoć jastuka i biće sve kako treba..mi danas idemo na uz kukića, pa ćemo videti šta će nam reći..
Jde pa javljaj ja sam mojoj skinula siroko povijanje i odma je dete srecnije sto moze dizti nogice Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePet Feb 18, 2011 6:37 pm

Mi još mora da nosimo široko iako imamo zrna..grrr Sa koliko beba treba da sedi 552270
Nazad na vrh Ići dole
Dabolu

Dabolu


Broj poruka : 24
Datum upisa : 07.02.2011

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePet Feb 25, 2011 2:52 pm

Mi smo siroko povijanje nosili kratko. Iskrenonbeba je histerisala od te ukocenosti i ja sam odabrala da svaki dan radimo po malo vezbica umjesto s.povijanja. A sto se tice sjedenja poceli smo polusjedeci stav sa 3 mjeseca a skroz sjedeci sa 5. Doktor je rekao sa 5 ipo, ali oni uvijek kazu vise da bi se ogradili ako sto ne valja. Kada beba sama podize glavu i namjesta se u sedeci polozaj, zasto je vracati. Jedva cekam da napuni punih 6 mjes.da ga stavim u dubak, misim da bi mogao i sa 5, jer nogice trce i lupaju "u prazno" po citav dan. Greotica mora da saceka jos malo. kada ga stavim na noge on stoji tako da nije tesko ocijeniti da se beba dobro razvija i stvarno je u tome necu sputavati.
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePet Feb 25, 2011 3:25 pm

Joj ja mislim da to u mnogome zavisi i od bebe..Vejko skakuće kada ga držim, al mi je još onako kao da nije čvrst dovoljno..zbog toga ga stavljam u polusedeći položaj..polako.. Sa koliko beba treba da sedi 530777
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePet Feb 25, 2011 3:41 pm

i moja voli kad je polusedecem i na sve nacine u sedeci, da se poshvalim danas smo se okrenuli sa ledja na stomak, jaooo kako mi je bilo slatko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePet Feb 25, 2011 4:46 pm

blanka ::
i moja voli kad je polusedecem i na sve nacine u sedeci, da se poshvalim danas smo se okrenuli sa ledja na stomak, jaooo kako mi je bilo slatko Sa koliko beba treba da sedi 258334

Hehe mogu misliti šečerka malog kako se prevrnula..mi onako, malo dižuckamo nogice i to je to..ne pokušava se prevrne Sa koliko beba treba da sedi 725674
Nazad na vrh Ići dole
Dabolu

Dabolu


Broj poruka : 24
Datum upisa : 07.02.2011

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePet Feb 25, 2011 5:47 pm

U pravu si Claro, to ponajvise zavisi od bebe i njenog karaktera pa i, kako ona raste, razvija se i kako je zainteresovana. Moj stariji sin je bio ultra aktivan u dubak je bio sa 5 mj. a srednji je kao beba bio nezainteresovan za skakutanje i najvise je volio da leskari. Ovo malo najmladje je ludak pravi, sa dva mjeseca je precizno hvatao igracke i trpao usta. Hiperaktivan je i mislim da ga ne treba sputavati ako on sjedi sam skroz ispravljene kicme, zasto bih ga ja gurala "e rano ti je sreco ne smijes to da radis", naravno da je on nezainteresovan i da nema ambicija sada za sjedenje ja ga ne bi forsirala.
Nazad na vrh Ići dole
MamaLeki

MamaLeki


Broj poruka : 179
Datum upisa : 02.02.2011

Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitimePet Feb 25, 2011 6:16 pm

Mi smo oko 6. meseca počeli da sedimo, nije bilo problema Sa koliko beba treba da sedi 530777
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sa koliko beba treba da sedi Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa koliko beba treba da sedi   Sa koliko beba treba da sedi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sa koliko beba treba da sedi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Treba li bebi bušiti uši?
» Osip kod beba
» BEBA OD 4 DO 6 MESECA
» Zelena stolica kod beba
» Razvojna mapa beba od 1-6 meseci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Dete od glave do pete... :: Beba od rodjenja do 6. meseca-
Skoči na: