Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na forum Maleni ljudi, forum o najvećem čudu sveta-detetu..Registrujte se i uživajte sa nama..ćaskajmo o različitim temama..potrebno je samo da se registrujete...nakon toga se ulogujete i sa nama ste...
Zadnje teme
» Kaladont...
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimePet Avg 02, 2013 3:26 pm od čupe

» Kako smo se upoznali..
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 12:43 am od Mirka

» Bla, bla:)
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimePon Mar 28, 2011 3:12 pm od blanka

» Moje misljenje o forumasicama
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:43 pm od blanka

» Oceni smajlijem osobu iznad :)
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimePet Mar 25, 2011 9:41 pm od blanka

» Roditeljski dodatak
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 10:11 am od Sanjiva

» Slike lepog cveća
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 10:54 pm od Sanjiva

» Vežbe za jednostavniji porođaj
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:03 pm od Sanjiva

» Crtani filmovi
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:26 pm od Sanjiva

Naj bolji poslanici
Clara82
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_lcapKoliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Pink-s10Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_rcap 
Sanjiva
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_lcapKoliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Pink-s10Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_rcap 
blanka
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_lcapKoliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Pink-s10Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_rcap 
Zak
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_lcapKoliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Pink-s10Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_rcap 
MamaLeki
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_lcapKoliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Pink-s10Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_rcap 
Milena
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_lcapKoliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Pink-s10Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_rcap 
Mama 3
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_lcapKoliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Pink-s10Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_rcap 
Mirka
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_lcapKoliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Pink-s10Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_rcap 
BoMbica
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_lcapKoliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Pink-s10Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_rcap 
NINA
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_lcapKoliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Pink-s10Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  I_vote_rcap 

 

 Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?

Ići dole 
+3
blanka
Sanjiva
Clara82
7 posters
AutorPoruka
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimePon Feb 07, 2011 12:45 pm

U toku druge trudnoće sam imala svega jedan pregled na početku koji je potvrdio trudnoću..Zanima me koliko ste puta imali vaginalne preglede pošto ovde lekari više ne vrše mesečne preglede kakvi su bili u prvoj trudnoći..
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimePon Feb 07, 2011 12:51 pm

Nisam imala puno, jedan na pocetku, a posle ne. U prvoj trudnoci sam imala kontrakcije, pa me je cesce pregledala, da proveri grlic. Pa i nema potrebe ako je sve ok. A i na uz se vidi grlic, bar kod ove moje privatno, tako da nema potrebe da radi pregled.
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 12:13 pm

Da, to i ja mislim..i ja sam Sanja imala isti problem kao i ti u drugoj trudnoći, samo što su meni govorili da treba manje pregleda kada je takvo stanje Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  811687
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 1:32 pm

Po logici stvari, mora da te pregleda, pogotovu ako imas bolove, jedino pregledom moze da ustanovi da li je grlic razmeksan, jer ako jeste, moze da dodje do preteceg spontanog.
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 1:34 pm

Jedno tri otprilike, koliko sad mogu da se setim, slazem se sroz sa sanjivom
Nazad na vrh Ići dole
NINA

NINA


Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 1:47 pm

Jedan i to u 8 mesecu
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 1:54 pm

NINA ::
Jedan i to u 8 mesecu

Nista pre sdsdd
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 1:55 pm

I ja se to cudim Smile nisu trebali ni taj jedan da ti urade Laughing
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 2:05 pm

E vala bas pa valjda su morali bar na pocetku jedan cudno meni to nesto Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 2:07 pm

Pa i ja to kontam, obicno pregledaju oko 12. nedelje u slucaju da treba da se radi serklaz, on se radi do 14. ili 16. ako se dobro secam. A posle ako je sve ok, ne rade sve dok ne odes da se poradjas.
Nazad na vrh Ići dole
NINA

NINA


Broj poruka : 31
Datum upisa : 01.02.2011

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 2:17 pm

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  258334 pa sta cu ja ....tako je radio
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 2:38 pm

Kod tebe nina sve naopako Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 5:00 pm

NINA ::
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  258334 pa sta cu ja ....tako je radio

Hahaha, lepo kazem ja sto ne znas, ne moze da te zabrine. Bitno da je sve proslo kako treba Smile
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeUto Feb 15, 2011 11:51 pm

To samo kod nje moze Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 12:50 am

Hahah..i ja bi prošla bez ijednog pregleda da nisam sama tražila hihih..Čupe, ko ti vodi trudnoću?
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 12:10 pm

Clara82 ::
Hahah..i ja bi prošla bez ijednog pregleda da nisam sama tražila hihih..Čupe, ko ti vodi trudnoću?
kakav je to doktor Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 9:44 am

blanka ::
Clara82 ::
Hahah..i ja bi prošla bez ijednog pregleda da nisam sama tražila hihih..Čupe, ko ti vodi trudnoću?
kakav je to doktor Laughing

specijalista , hihihi
Nazad na vrh Ići dole
čupe




Devica Broj poruka : 23
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina, Srbija

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 10:50 am

Clara82 ::
Hahah..i ja bi prošla bez ijednog pregleda da nisam sama tražila hihih..Čupe, ko ti vodi trudnoću?

Ne pitaj me nista, gore u DZ je haos. Svi pobegli na odeljenje (vise love), a ja na kraju se odlucila za Bobana Markovica.

I ja sam za ova tri meseca imala jedan ili dva pregleda, ostalo UZ
Nazad na vrh Ići dole
Clara82

Clara82


Vaga Broj poruka : 516
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 41
Lokacija : Jagodina

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 11:34 am

čupe ::
Clara82 ::
Hahah..i ja bi prošla bez ijednog pregleda da nisam sama tražila hihih..Čupe, ko ti vodi trudnoću?

Ne pitaj me nista, gore u DZ je haos. Svi pobegli na odeljenje (vise love), a ja na kraju se odlucila za Bobana Markovica.

I ja sam za ova tri meseca imala jedan ili dva pregleda, ostalo UZ

Pa rekoh ja..meni je vodila ona Kostićka, koja na kraju bila uhapšena, jedva ženo dobih uput za porodilište.. Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  811687
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 12:18 pm

Jao Claraka Laughing
Nazad na vrh Ići dole
MamaLeki

MamaLeki


Broj poruka : 179
Datum upisa : 02.02.2011

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 5:19 pm

Hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sanjiva

Sanjiva


Strelac Broj poruka : 391
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimePet Feb 18, 2011 12:05 am

Clara82 ::


Pa rekoh ja..meni je vodila ona Kostićka, koja na kraju bila uhapšena, jedva ženo dobih uput za porodilište.. Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  811687

Au zeno, pa ti si mogla da se porodis u SUP-u Smile
Nazad na vrh Ići dole
blanka

blanka


Bik Broj poruka : 386
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Novi Sad

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimePet Feb 18, 2011 2:38 pm

Moze Clarka gde god hoces Laughing
Nazad na vrh Ići dole
MamaLeki

MamaLeki


Broj poruka : 179
Datum upisa : 02.02.2011

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimePet Feb 18, 2011 6:45 pm

Doktori su ti čudo jedno! Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  552270
Nazad na vrh Ići dole
BoMbica




Broj poruka : 74
Datum upisa : 21.02.2011

Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitimeSre Mar 02, 2011 7:00 pm

ja samimala 3-4... na pocetku trudnoce.ma vise se nista ne zna sta je obavezno,a sta nije.....gomila pregleda se ukinula jer budzet vise to ne finansira...mislim da je sledeci stadijum-ne ides kod dr-a uopste
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?    Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko puta ste imale vaginalni pregled u trudnoći?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Testovi u trudnoci
» Koliko je deci bitna rutina?
» Koliko često izlazite s partnerom?
» Sa koliko beba treba da sedi
» Mucnina u trudnoci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Trudnoća... :: Pregledi u trudnoći-
Skoči na: